فروش شکلات
خانه / انواع شکلات / کارخانه تولیدی انواع شکلات فله ایرانی

کارخانه تولیدی انواع شکلات فله ایرانی

کارخانه تولیدی انواع شکلات فله ایرانی در تلاش است تا تمام محصولات تولیدی خود را با رعایت استاندارهای بهداشتی تولید و روانه بازار مصرف کند. این محصولات به خاطر قیمت مناسب و کیفیت بالایی که دارند از بازار خرید و فروش بسیار خوبی برخودار هستند و حاشیه سود خوبی را نصیب فعالیت اقتصادی در این حوزه می کنند.

کارخانه تولیدی انواع شکلات فله ایرانی

انواع شکلات

کارخانه تولیدی شکلات های مختلف با استفاده از فناوری های روز دنیا، هر روز انواع مختلف شکلات را تولید و عرضه می کنند. برای تولید انواع شکلات لازم است مواد اولیه به نسبت و اندازه های مختلف ترکیب شود تا بتوان شکلات های مختلف را تولید کرد. مواد اولیه مورد نیاز ساخت شکلات عبارتند از:

  • پودر کاکائو
  • کره کاکائو
  • شکر
  • شیر
کارخانه تولیدی انواع شکلات فله ایرانی

این مواد پایه، برای تولید شکلات است و برای تولید انواع مختلف شکلات درصد ترکیب این مواد تغییر کرده و علاوه براین مواد و افزدونی های دیگری نیز به آن اضافه می شود. افزدونی های دیگری که به ترکیب اولیه شکلات اضافه می شوند عبارتند از:

  • انواع مغزها
  • انواع اسانس ها
  • انواع میوه ها
  • و ……….
کارخانه تولیدی انواع شکلات فله ایرانی

انواع شکلات فله ایرانی

شکلات بعد از این که از خط تولید خارج شد جهت عرضه به بازار آماده می شود هر یک از برندهای تولیدی ، محصولات را به دو شکل مختلف وارد بازار مصرف می کنند . شکلات های تولیدی به دوصورت وارد بازار مصرف می شوند که عبارتند از:

  • شکلات بسته بندی
  • شکلات کیلویی یا فله
کارخانه تولیدی انواع شکلات فله ایرانی

تولیدی انواع شکلات فله ایرانی

شکلات فله به شکلات هایی گفته می شود که فاقد هزینه بسته بندی و سورتینگ ممی باشند، بنابراین در بازار با قیمت بسیار کمتری از شکلات های بسته بندی شده معامله می شوند. کارخانه تولیدی انواع شکلات فله ایرانی در سراسر کشور با استفاده از بهترین مواد اولیه و همیچنین خط تولید پیشرفته خود اقدام به تولید انواع شکلات می کنند، شکلات هایی که از نظر کیفیت در سطح کشورهای تراز اول جهان قرار دارند. بخشی از این شکلات های تولیدی، وارد بازار مصرف داخل کشور می شود و بخشی دیگر از آن، روانه بازار کشورهای دیگر می شود و درآمد ارزی برای کشور به همراه دارد.

کارخانه تولیدی انواع شکلات فله ایرانی

قیمت انواع شکلات فله ایرانی

خریداران عمده و تاجران انواع شکلات فله ایرانی و خارجی به خوبی می دانند که خرید انواع شکلات به صورت عمده می تواند برای آنها بسیار به صرفه باشد. به همین دلیل برای کاهش هزینه های خود و فروش بهتر محصولات، انواع شکلات فله ایراین و خارجی را به صورت عمده خریداری می کنند. انواع شکلات های فله با کیفیت بسیار بالا تولید می شود و تنها تفاوت آنها با شکلات بسته بندی شده، عدم تحمل هزینه بسته بندی است .

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:

راه های ارتباطی:
شماره تلفن ثابت:982128400000
شماره موبایل: 09125602636
آدرس کانال: behsana_chocolate@a>
پست الکترونیکی: shokolatehome@gmail.com

مطلب پیشنهادی

صادرات انواع شکلات ایرانی

صادرات انواع شکلات ایرانی با کیفیت و ارزان

صادرات انواع شکلات ایرانی با بهترین کیفیت و قیمت ارزان درب کارخانه به کشورهای مختلف …

خانه شکلات