فروش شکلات
خانه / شکلات نوروز / نمایندگی خرید و فروش شکلات نوروز

نمایندگی خرید و فروش شکلات نوروز

نمایندگی خرید و فروش شکلات نوروز معاملات خود را به صورت عمده انجام می دهد. خریداران و تاجران می توانند به صورت حضوری در نمایندگی حاضر شده و شکلات مورد نیاز خود را به صورت عمده و با قیمت بسیار کمتر از بازار تهیه کنند. البته باید در نظر داشته باشید به دلیل حجم معاملات در این نمایندگی ها شکلات ها به صورت کاملا تازه عرضه می شود.

نمایندگی خرید و فروش شکلات نوروز

در فروشگاهها و سوپرمارکتهای سطح کشورمان انواع مختلف از برندهای شکلات عرضه و مورد معامله قرار می گیرد که برخی از آنها شکلات ایرانی و برخی دیگر شکلات خارجی هستند و هر کدام از نظر کیفیت و قیمت با دیگری تفاوت بسیار دارند.

آشنایی با شکلات نوروز

شکلات نوروز(Nowruz) یک برند خارجی شکلات است که در چند سال گذشته در کشور ما طرفداران زیادی بدست آورده است. شکلات نوروز تولیدی شرکت حصار(خزر) ترکمنستان است که از طریق مرزهای شمال غربی و شمال شرقی و دیگر مرزها وارد کشور شده و در سراسر کشور پخش می شود. شرکت حصار ترکمنستان برای تولید شکلات و ویفر نوروز خود از شیر شتر استفاده می کند که طعم واقعا عالی به محصول داده و آن را لطیف و ترد میکند . ایا با انواع طعم و مدل های شکلات نوروز آشنایی دارید؟

نمایندگی خرید و فروش شکلات نوروز

انواع شکلات نوروز عبارتند از:

 • شکلات نوروز پرتغالی
 • شکلات نوروز مغز عسلی
 • شکلات نوروز کاپوچینو
 • شکلات نوروز تلخ
 • ویفر شکلاتی نوروز

نمایندگی خرید و فروش شکلات نوروز

فروش شکلات نوروز

در بازار کشورهای مختلف و از جمله کشور خودمان شاهد فروش انواع شکلات نوروز هستیم. شرکتهای بازرگانی به صورت عمده در این امر زمینه فعالیت دارند. فروش انواع شکلات نوروز در سطح کشور به شکل های مختلفی صورت می گیرد و همین داد و ستد و معامله را برای خریداران این شکلات خارجی آسان تر کرده است. در این جا انواع روشهای فروش شکلات نوروز را نام می بریم:

 • فروش از طریق نمایندگی های خرید
 • فروش از طریق شرکت بازرگانی
 • فروش از  طریق فروشگاه های اینترنتی

نمایندگی خرید و فروش شکلات نوروز

شرکت حصار تولیدات خود را به دو صورت بسته بندی و فله وارد بازار مصرف می کند . شکلات بسته بندی به علت تحمل هزینه سورتینگ از قیمت بالاتری برخوردار است ولی در خرید شکلات نوروز فله قیمت کمتری پرداخت شده این شکلات  در کارتن های ۳ کیلو گرمی توزیع می شود و برای خریداران، خرید شکلات نوروز فله بسیار به صرفه تر است، همیجنین خریداران جزیی نیز می دانند در مراسم های بزرگ چون عید نوروز و ….. خرید شکلات نوروز فله قیمت کمتری دارد و از نظر اقتصادی بسیار به صرفه تر است. خریداران شکلات نوروز می توانند از راههای زیر اقدام به خرید نمایند:

 1. خرید اینترنتی  شکلات نوروز
 2. خرید شکلات نوروز در بازارهای شهری
 3. خرید شکلات نوروز از طریق نمایندگی های فروش

نمایندگی خرید و فروش شکلات نوروز

نمایندگی خرید و فروش شکلات نوروز

نمایندگی خرید و فروش شکلات نوروز تلاش دارد تا با فراهم کردن شرایط مناسب برای خریداران و تاجران  سبب سرعت بخشیدن به داد و ستد و معاملات شده و به این ترتیب سود آوری دراین حوزه اقتصادی را افزایش دهد. نمایندگی خرید و فروش شکلات نوروز تمام کالای مورد نیاز خریداران را با قیمت بسیار پایین تر از بازار و با کیفیت بالا تهیه و در اختیار آنان قرار می دهد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:

راه های ارتباطی:
شماره تلفن ثابت:982128400000
شماره موبایل: 09125602636
آدرس کانال: behsana_chocolate@a>
پست الکترونیکی: shokolatehome@gmail.com

مطلب پیشنهادی

شکلات نوروز

مرکز پخش شکلات نوروز خوشمزه

از مرغوب ترین و خوشمزه ترین شکلات نوروز  در مرکز پخش، شکلات نوروز مشهد است …

خانه شکلات