فروش شکلات
خانه / شکلات تخته ای / قیمت عمده شکلات تخته ای ایرانی با کیفیت

قیمت عمده شکلات تخته ای ایرانی با کیفیت

قیمت عمده شکلات تخته ای ایرانی با کیفیت در بازار چقدر است؟ آیا با توجه به نوسانات اخیر در بازار ، کارگاههای تولیدی شکلات و قنادی ها،  می توانند انواع شکلات تخته ای ایرانی را با قیمت مناسب و ارزان، تهیه و خریداری نمایند؟

قیمت عمده شکلات تخته ای

شکلات تخته ای

شکلات تخته ای یا شکلات روکشی، یک شکلات صنعتی می باشد که برای تولید مواد غذایی قندی ، از جمله تولید انواع کیک ، کلوچه، بستنی و شیرنی پزی مورد استفاده قرار می گیرد . شکلات تخته ای و یا شکلات موزائیکی ، همانند دیگر انواع شکلات با طعم و مزه های مختلفی و به صورت فله و بسته بندی شده  تولید می شود تا نیاز بارار مصرف را به بهترین شکل پاسخگو باشد .

قیمت عمده شکلات تخته ای

انواع شکلات تخته ای

کارخانجات تولیدی انواع شکلات صنعتی ، انواع مختلفی از شکلات تخته ای ، شکلات چیپسی و شکلات مایع تهیه و به بازار عرضه می نمایند ، تا خریداران که معمولا مراکز تولیدی شکلات و قنادی ها هستند بتوانند انواع مورد نیاز خود را تهیه و خریداری نمایند، تا بدین طریق بتوانند تنوع محصولات تولیدی را افزایش داده و از این طریق خریداران بیشتر و حاشیه سود بالاتری را به دست آورند. انواع شکلات تخته ای شامل موارد زیر می باشد :

قیمت عمده شکلات تخته ای

البته همان طور که مستحضر هستید ، شکلات تخته ای مورد استفاده در مراکز و کارگاه های تولیدی با شکلات تخته ای مورد استفاده در قنادی ها و کافی شاپ ها تفاوت دارند ، شکلات تخته ای قنادی ، با روشهای معمول چون روش بن ماری آب شده و به عنوان یک پوشش برای محصولات استفاده می شود ولی شکلات تخته ای صنعتی با روشهای دیگری مورد استفاده قرار  می گیرد. به طور کلی خریداران شکلات تخته ای دو گزینه برای انتخاب دارند که عبارتند از :

 • انواع شکلات تخته ای ایرانی
 • انواع شکلات تخته ای خارجی

قیمت عمده شکلات تخته ای

برندهای معروف شکلات تخته ای ایرانی

مراکز و کارخانجات تولیدی زیادی در سطج کشور به تولید انواع شکلات مشغول هستند ولی تنها تعدادی از آنها به تولید انواع شکلات صنعتی همانند انواع شکلات تخته ای اشتغال دارند. برندهای معروف تولید کننده انواع شکلات تخته ای در ایرانی عبارتند از :

 • انواع شکلات تخته ای باراکا
 • انواع شکلات تخته ای سوربن
 • انواع شکلات تخته ای شیرین عسل
 • انواع شکلات تخته ای دوریکا
 • انواع شکلات تخته ای پارمیدا
 • انواع شکلات تخته ای سایرو
 • انواع شکلات تخته ای فرمند
 • انواع شکلات تخته ای آیدین
 • انواع شکلات تخته ای کارات
 • و موارد بسیار دیگر

قیمت عمده شکلات تخته ای

خرید شکلات تخته ای ایرانی

خرید انواع شکلات تخته ای ایرانی و یا خارجی ، به طور کلی شامل دو دسته ، خرید عمده و خرید خرده یا جزیی شکلات تخته ای می شود . خرید عمده شکلات تخته ای و یا به طور کلی شکلات های صنعتی ، توسط مراکز تولیدی و کارگاه های مختلف غذایی صورت می گیرد که نیاز به مقدار زیادی از انواع شکلات تخته ای دارند و برای تهیه این شکلات با قیمت مناسب دغدغه بسیار دارند. خرید خرده و جزیی انواع شکلات تخته ای توسط مصرف کنندگان خانگی صورت می گیرد که انواع شکلات تخته ای مورد نیاز خود را از فروشگاه ها و لوازم قنادی فروشهای سطح شهر در حجم و مقدار کم تهیه و خریداری می نمایند.

قیمت عمده شکلات تخته ای

قیمت عمده شکلات تخته ای با کفیت

قیمت عمده شکلات تخته ای در بازار با نوسانات زیادی رو به رو می باشد ، زیرا عوامل مختلفی بر قیمت انواع شکلات تخته ای و دیگر انواع شکلات تأثیر گذار هستنند ، زیرا مواد اولیه مورد نیاز برای تولید انواع شکلات های تخته ای و به طور کلی انواع شکلات، که شامل شکر، پودر کاکائو و کره کاکائو،می باشد ، وارداتی هستند که تابع قیمت ارز و دلار هستند، لذا تغییر در نرخ ارز بر روی قیمت خرید این محصولات اثر مستقیم دارد . دیگر عوامل مؤثر بر قیمت عمده شکلات تخته ای و یا هر نوع شکلات دیگر  به قرار زیر می باشد :

 • نوع شکلات تخته ای
 • برند شکلات تخته ای
 • نحوه عرضه و فروش شکلات تخته ای
 • قیمت خرید شکلات تخته ای از کشور خارجی
 • تعرفه واردات انواع شکلات

خریداران عمده انواع شکلات صنعتی با کیفیت ایرانی ، برای کسب اطلاع در زمینه قیمت عمده شکلات تخته ای و دیگر شکلات ها می توانند با همکاران ما در واحد مشاوره و فروش تماس گرفته و لیست قیمت دریافت کرده و سپس اقدام به خرید انواع شکلات تخته ای با قیمت کارخانه نمایند و بار خریدارای شده را طبق قرار، در شهر و یا کارگاه خود دریافت نمایند.

قیمت عمده شکلات تخته ای

خرید عمده انواع شکلات تخته ای

مجموعه بهسانا به دلیل حجم بالای تقاضای بازار مصرف، آماده است تا انواع شکلات تخته ای ارزان و با کیفیت ، کارگاه ها و مراکز تولیدی شکلات را به صورت عمده خریداری نماید، لذا تولید کنندگان محترم برای کسب اطلاع در این زمینه، با واحد پشتیبانی مجموعه بهسانا تماس بگیرند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:

راه های ارتباطی:
شماره تلفن ثابت:982128400000
شماره موبایل: 09125602636
آدرس کانال: behsana_chocolate@a>
پست الکترونیکی: shokolatehome@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت خرید شکلات تخته ای فله از کارخانه

قیمت خرید شکلات تخته ای فله از کارخانه

شکلات تخته ای فله ، در کارخانه های شکلات سازی سراسر کشور تولید می شود …

خانه شکلات