فروش شکلات
خانه / شکلات تخته ای / قیمت خرید شکلات تخته ای فله از کارخانه

قیمت خرید شکلات تخته ای فله از کارخانه

شکلات تخته ای فله ، در کارخانه های شکلات سازی سراسر کشور تولید می شود تا بتواند نیاز بازار مصرف را پاسخگو باشد. فروش شکلات تخته ای فله از طریق این بازار آنلاین به صورت فوق العاده آغاز گریده است و قنادی ها و کارگاه ها می توانند انواع شکلات تخته ای فله مورد نیاز خود را با قیمت درب کارخانه تهیه  و خریداری نمایند.

قیمت خرید شکلات تخته ای فله از کارخانه

شکلات تخته ای

شکلات تخته ای  یکی از انواع شکلات پر طرفدار و پر مصرف برای مصارف مختلف خانگی و همچنین صنعتی مورد استفاده قرار می گیرد. کارخانه تولیدی زیادی در سراسر کشور به تولید انواع شکلات تخته ای که مورد استفاده فراوان در صنعت شیرینی پزی و قنادی دارد . از انواع شکلات تخته ای به شکل های مختلف برای تهیه کیک ، شیرینی و یا روکش بستنی استفاده فراوان می شود.

نام دیگر شکلات تخته ای ، شکلات موزائیکی است ، این شکلات صنعتی در انواع مختلف تولید می شود ولی به طور کلی مواد اولیه مورد استفاده برای تولید آن عبارتند از :

 • پودر کاکائو
 • کره کاکائو
 • شکر
 • شیر و یا شیر خشک
 • اسانس
 • افزودنی های مجاز

صنایع مختلف برای تولیدات خود نیاز به انواع شکلات تخته ای با طعم و مزه های مختلف دارند، برخی از راههای ایجاد مزه های متفاوت برای این نوع شکلات بستگی به نوع پودر کاکائو و میزان برشته شدن و یا میزان بو دادن کاکائو دارد، البته گاهی از انواع ادویه نیز برای ایجان طعم و مزه های متفاوت نیز استفاده می شود.

قیمت خرید شکلات تخته ای فله از کارخانه

شکلات تخته ای فله ای

شکلات تخته ای فله ای همان طور که از نام آن پیداست به انواع شکلات تخته ای با طعم و مزه های مختلف گفته می شود که به صورت کارتنی بسته بندی شده یعنی به صورت فله ای بوده و به این صورت وارد بازار مصرف می شود. کارگاه ها و قنادی ها برای تولیدات خود به انواع شکلات تخته ای نیاز دارند و برای آن که قیمت تمام شده تولیدات خود را کاهش دهند از انواع شکلات تخته ای فله ای برای این منظور استفاده می کنند. این مرکز پخش آماده است تا انواع شکلات تخته ای فله ای با کیفیت و مرغوب را با قیمت مناسب درب کارخانه در اختیار تولید کنندگان و مصرف کنندگان عمده انواع شکلات تخته ای فله ای فراهم کند.

خرید شکلات تخته ای

خرید شکلات تخته ای با کیفیت و مرغوب جهت مصارف کارگاهی و قنادی حزو یکی از کارهای اساسی و مهم گرداندگان این کارگاه ها می باشد . خرید این نوع از شکلات همیشه از یازار بزرگ تهران صورت می گرفته است و خریداران از نقاط مختلف کشور جهت تأمین و خرید به تهران مراجعه می کردند، که مسائل و مشکلات خاص خود را برای آنان به همراه داشت . امروزه با ایجاد بازار فروش شکلات تخته ای آنلاین  ، خریداران از سراسر کشور می توانند بدون مراجعه به تهران و صرف وقت و هزینه بسیار، انواع مورد نیاز شکلات تخته ای خود را با قیمت درب کارخانه خریدارای کرده و آن را در محل کارگاه خود دریافت نمایند.

قیمت خرید شکلات تخته ای فله از کارخانه

شکلات تخته ای از کجا بخریم؟

تولیدکنندگان انواع شکلات تخته ای ، بخشی از تولیدات خود را در بازار شکلات تهران عرضه می نمایند و بخشی دیگر را از طریق بازار آنلاین فروش انواع شکلات تخته ای ، به دیگر خریداران خود عرضه می نمایند. خرید از بازار اینترنتی شکلات تخته ای، یکی از روشهای به صرفه و آسان برای خرید می باشد به طوری که خریداران می توانند تمام محصول مورد نیاز خود را در کمترین زمان خریداری نمایند. خرید از این بازار فروش آنلاین مزایای بسیاری دارد که عبارتند از :

 • آشنایی با تنوع برندهای شکلات تخته ای
 • دریافت مشاو.ره رایگان
 • انتخاب بهترین نوع شکلات تخته ای
 • دریاقت لیست قیمت انواع شکلات تخته ای
 • ارسال بار در کمترین زمان ممکن
 • کاهش هزینه های جانبی
 • سرعت بخشیدن به معاملات
 • کاهش خطرات ناشی از سفر

قیمت خرید شکلات تخته ای فله از کارخانه

قیمت شکلات تخته ای

برندهای تولید کننده شکلات تخته ای ، انواع مخلف از این شکلات را تهیه و تولید می نمایند و برای تعیین  قیمت آن نیز  بر اساس وزن به کیلو محاسبه می شود و بعد آن را تعیین و در اختیار بازار مصرف قرار می دهند. ماده اولیه برای تولید شکلات تخته ای پودر کاکائو و شکر همراه با کره کاکائو و یا دیگر روعن های گیاهی می باشد، این مواد اولیه تماما وارداتی بوده و قیمت آنها ثابت نیست و نوسان قیمت بسیاری را تجربه می نمایند. به دلیل همین عوامل، قیمت شکلات تخته ای را نمی توان ارائه داد و قیمت آن روز به روز عوض می شود . با این وجود قیمت انواع شکلات تخته ای به عوامل زیر بستگی دارد :

 • نوع شکلات تخته ای
 • برند شکلات تخته ای
 • نحوه عرضه شکلات
 • نحوه فروش شکلات
 • میزان عرضه و تقاضای بازار

قیمت شکلات تخته ای فله

یکی از انواع  روشهای عرضه انواع شکلات تخته ای در بازار، شکلات تخته ای فله می باشد. شکلات تخته ای فله شامل تمام انواع این نوع شکلات می شود و خریداران عمده که برای مصارف قنادی و یا کارگاهی نیاز به شکلات تخته ای دارند از انواع فله این نوع شکلات خریداری می نمایند، چرا که قیمت انواع فله این شکلات ، ارزان تر و مناسب تر از قیمت دیگر انواع می باشد. شکلات تخته ای فله را به صوت کارتنی ۱۲ کیلو گرمی و یا ۲۰ کیلو گرمی بسته بندی می کنند که ، وزن تخته های شکلات از ۵۰۰ گرمی و ۱۰۰۰ گرمی تا ۴۰۰۰ گرمی می باشد، البته وزن هر تخته بستگی به برند تولید کننده شکلات دارد.

قیمت خرید شکلات تخته ای فله از کارخانه

فیمت شکلات تخته ای کیلویی

خریداران انواع شکلات تخته ای می توانند تمام شکلات مورد نیاز خود را از این بازار فروش آنلاین به صورت عمده جهت مصارف تولیدی خود خریدارای نمایند. این بازر انواع مختلف شکلات تخته ای کیلویی را با قیمت درب کارخانه و شرایط مناسب تهیه و در اختیار آنان قرار می دهد. قیمت شکلات تخته ای کیلویی بر اساس وزن آن محاسبه می شود . معمولا خریداران خرده که نیاز کمتری به شکلات تخته ای دارند از انواع شکلات کیلویی آن استفاده می کنند . فیمت این نوع شکلات هم به وزن آن و هم بر اساس مدل و نوع برند آن بستگی دارد.

قیمت شکلات تخته ای قنادی

قنادی ها برای تولیدات مختلف خود نیاز زیادی به انواع شکلات صنعتی بخصوص انواع شکلات تخته ای دارند. انواع شکلات تخته ای که در قنادی ها مورد استفاده قرار می گیرد عبارتند از :

 • انواع شکلات تخته ای تلخ
 • انواع شکلات تخته ای شیری
 • انواع شکلات تخته ای سفید
 • انواع شکلات تخته ای کاکائویی
 • انواع شکلات تخته ای رنگی

قیمت خرید شکلات تخته ای فله از کارخانه

فیمت هر کدام از انواع این نوع شکلات ها بستگی به عوامل مختلفی دارد که مهمترین آنها، میزان استفاده از پودر کاکائو در تولید هر یک از انواع می باشد. انواع شکلات تخته ای تلخ به دلیل استفاده بالاتری از کاکائو از قیمت بیشتری برخودار هستند و هر چه این تلخی شکلات بیشتر باشد قیمت نیز افزایش بیشتری پیدا می کند. شکلات تخته ای مورد نیاز قنادی ها و کارگاه های شیرینی پزی در کارتن های ۱۲ کیلو گرمی و ۲۰ کیلو گرمی بسته بندی می شود. آنان برای آم که قیمت تمام شده خرید خود را کاهش دهند از انواع شکلات تخته ای ایرانی فله که قیمت مناسب و ارزان تری دارند استفاده می نمایند.

فیمت خرید شکلات تخته ای فله از کارخانه

برای خریداران انواع شکلات تخته ای ، خرید شکلات از خود کارخانه بسیار به صرفه تر از خرید آن از بازار تهران می باشد ، چرا که دیگر هزینه حمل به تهران پرداخت نمی شود. این مرکز تمام انواع شکلات تخته ای مورد نیاز کارگاه ها و قنادی ها را به قیمت خرید درب کارخانه تهیه و ارسال می نماید نا خریداران بتوانند انواع شکلات مورد نیاز خود را با قیمت بسیار مناسب تر از بازار تهران خریدارای نمایند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:

راه های ارتباطی:
شماره تلفن ثابت:982128400000
شماره موبایل: 09125602636
آدرس کانال: behsana_chocolate@a>
پست الکترونیکی: shokolatehome@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت عمده شکلات تخته ای

قیمت عمده شکلات تخته ای ایرانی با کیفیت

قیمت عمده شکلات تخته ای ایرانی با کیفیت در بازار چقدر است؟ آیا با توجه …

خانه شکلات