فروش شکلات
خانه / دراژه / قیمت بهترین دراژه فله تبریز

قیمت بهترین دراژه فله تبریز

دراژه فله  تبریز را می توانید در انواع طعم و با بهترین کیفیت، را از این مرکز فروش به صورت عمده و با قیمت درب کارخانه تهیه و خرید نماییدو بار را در شهر خود دریافت کنید.

انواع دراژه از بازار خرید و فروش بسیار پر رونقی در داخل و خارج از کشور برخوردار است این دسته از خوراکی ها مورد علاقه بسیاری از افراد در سنین مختلف می باشد و می تواند به عنوان یک میان وعده داشتنی مورد استفاده قرار گیرد.

دراژه فله

دراژه فله تبریز

پایتخت شکلات کشور شهر تبریز می باشد از دیرباز مرکز تولید انواع شکلات و شیرینی بوده و به شهرت جهانی رسیده است. خریداران و تاجران انواع شکلات و شیرینی برای تهیه این محصولات تبریز مراجعه می نمایند.

کارخانه های بزرگ و کوچک زیادی در سراسر این شهر و منطقه وجود دارد که در زمینه تولید انواع شکلات، تافی و انواع دراژه فعالیت دارند . تولیدات این کارخانه ها به صورتهای مختلف وارد بازار مصرف می شود.

کارگاه ها و کارخانجات تبریز انواع درازه فله و بسته بندی شده را تولید می نمایند که در بازار داخلی و خارجی متقاضیان و خریداران زیادی دارد . تنوع و کیفیت بالای انواع دارزه و همچنین انواع شکلات و تافی تولیدی، باعث رونق بازار فروش داخلی و خارجی شده است .

دراژه فله

انواع دراژه کدامند؟

دراژه نیز همانند انواع شکلات و تافی یا هر محصول دیگری در انواع مختلف طعم و مزه تولید می شود تا خریداران و مصرف کنندگان بتوانند ، محصول و مزه مورد علاقه خود را تهیه و از آن لذت ببرند. انواع دراژه که می توان خریداری و مصرف نمود بسیار زیاد است و ما به دلیل طولانی شدن بحث تنها به دسته های کلی آنها اشاره می نماییم که عبارتند از :

 • انواع دراژه مغزدار
 • انواع درازه شکلاتی
 • انواع دراژه سنگی
 • انواع دراژه رژیمی
 • انواع بیسکو داژه
 • انواع دراژه تزئینی
 • انواع دراژه میوه ای
 • انواع دراژه رنگی
 • و …………

دراژه فله

خرید انواع دراژه

انواع دراز به دو شکل مختلف در بازار مورد معامله و درست در قرار می گیرد که عبارتند از :

 • خرید خرده
 • خرید عمده

خریداران خرده انواع دراژه، مصرف کنندگان نهایی هستند که اقدام به خرید و تهیه انواعی از این محصول می نمایند و برای تهیه این مقدار به فروشگاه ها و قنادی های سطح شهر مراجعه کرده و در حجم و مقدار کمی انواع دراژه فله و بسته بندی را خریداری و مصرف می نمایید.

خرید عمده انواع دراژه توسط بنکداران، تاجران و مراکز تولیدی صورت می گیرد. این دسته از خریداران برای آن که خریدی با صرفه و اقتصادی داشته باشند به دنبال خرید با قیمت ارزان هستند . آنان برای خرید به مراکز مختلف سطح شهر های بزرگ مراجعه کرده و بعد از کسب اطلاعات در رابطه با قیمت و کیفیت، اقدام به خرید به صورت عمده و تناژی می‌نمایند.

دراژه فله

قیمت انواع دراژه در بازار

مراکز تولیدی و کارگاه های شکلات سازی انواع متفاوتی از شکلات تافی و دراژه را تولید می کنند تا خریداران متفاوت بتوانند محصول مورد نظر خود را به راحتی تهیه کرده و مصرف نمایید. هر یک از این محصولات با قیمت خاصی وارد بازار مصرف می شود که این قیمت بستگی به کیفیت و نوعی محصول تولیدی دارد.

یکی از محصولات تولیدی که از قیمت بسیار مناسبی در بازار داخلی و خارجی برخوردار است، انواع دراژه می باشد. دراژه های موجود در بازار از نظر قیمت و کیفیت به دو دسته قابل تقسیم می باشد که عبارتند از

همانطور که میدانید انواع دراژه ایرانی از قیمت بسیار مناسبی برخوردار هستند، زیرا دسته از تنقلات، جز شکلاتهای ارزان‌قیمت محسوب می‌شوند و به همین دلیل از بازار خرید و فروش بسیار خوبی برخوردار هستند. پوشش خوب این بازار پر فروش در داخل کشور و هم در خارج از کشور رونق بسیار دارد.

انواع دراژه خارجی موجود در بازار به دلیل وارداتی بودن و مسائل مختلف بازار ارز، از قیمت بالاتری برخوردار هستند و خریداران خاصی به دنبال تهیه و مصرف این دسته از دراژه ها می باشند.

دراژه فله

قیمت بهترین دراژه فله تبریز

انواع بهترین دراژه فله تبریزی را می توانید با کیفیت عالی همراه با  قیمت ارزان و مناسب درب کارخانه به صورت عمده از طریق این مجموعه تهیه و خریداری نمایید. این مجموعه قادر است انواع دراژه، شکلات و تافی مورد نیاز خریداران داخلی و خارجی را به صورت فله و یا بسته بندی شده با قیمت درب کارخانه در اختیار آنان قرار دهد و بار خریداری شده را طبق توافق برای آنان ارسال نماید.

جهت کسب اطلاع از تنوع و کیفیت و البته قیمت محصولات با همکاران ما در واحد مشاوره و فروش تماس بگیرید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:

راه های ارتباطی:
شماره تلفن ثابت:982128400000
شماره موبایل: 09125602636
آدرس کانال: behsana_chocolate@a>
پست الکترونیکی: shokolatehome@gmail.com
خانه شکلات