فروش شکلات
خانه / پودر نارگیل / فروش عمده پودر نارگیل در تهران با قیمت ارزان

فروش عمده پودر نارگیل در تهران با قیمت ارزان

فروش عمده پودر نارگیل فله ۲۵  و ۵۰ کیلو گرمی در تهران به صورت حضوری و غیر حضوری از طریق تماس با مراکز شکلات بهسانا، که واردات انواع مواد اولیه مورد نیاز صنایع شکلات ساری، همچون پودر نارگیل، را بر عهده دارد، با قیمت ارزان انجام می پذیرد و به سراسر کشور ارسال می گردد.

پودر نارگیل به دلیل کاربردهای فراوانی که در صنایع مختلف غذایی و دارویی دارد ، تقاضا برای خرید آن بالا است و به همین دلیل بازار خرید و فروش آن بسیار پر رونق است.

فروش عمده پودر نارگیل

 

پودر نارگیل و کاربردهای آن

یکی از میوه های مناطق گرمسیری و پر باران زمین، نارگیل است که از دو بخش مایع و جامد تشکیل شده است ، بخش مایع را آب نارگیل می گویند و بخش جامد ،ن، گوشت نارگیل است که به صورت پودر شده و به بازار عرضه می شود. پودر و یا آرد نارگیل بدون گلوتن بوده و سفید رنگ و شیرین است و که عطر خوش نارگیل می دهد . پودر نارگیل به دلیل وجود مواد مغذی بسیار و خواصی که برای هضم غذا و کاهش قند خون دارد، می تواند گزینه مناسبی برای تولید مواد غذایی سلامت محور باشد . پودر و میوه نارگیل کاربردهای بسیاری دارد که می توان آنها را در سه بخش کلی تقسیم بندی نمود که عبارتند از :

 • استفاده در صنایع غذایی قندی ، همچون تولید شکلات، کیک، دسر،کلوچه و نوشیدنی های مختلف
 • مورد استفاده در تولید داروها به دلیل وجود روغن و مواد مغذی فراوانی که در نارگیل وجود دارد
 • نارگیل و پودر آن حاوی روغن می باشد به همین دلیل در تولید انواع لوازم بهداشتی و آرایشی از آن استفاده بسیار می شود و رطوبت زیاد در آن، باعث شده محصول مناسبی برای پوست و مو باشد .

فروش عمده پودر نارگیل

 

انواع پودر نارگیل

نارگیل و پودر آن همانند کاکائو و پودر کاکائو، تنها در برخی از مناطق زمین رویش دارند به همین دلیل ایران وارد کننده این محصولات می باشد . شرکتهای بازرگانی وارد کننده نارگیل و مشتقات آن هستند. پودر نارگیل از کشورهای مختلف جهان وارد می شود که این کشورها عبارتند از :

 • پودر نارگیل سریلانکا
 • پودر نارگیل اندونزی
 • پودر نارگیل ویتنام
 • پودر نارگیل هند

فروش عمده پودر نارگیل

همان طور که در سطور فوق عنوان گردید، پودر نارگیل در صنایع مختلفی کاربرد دارد و هر کدام از این صنایع نیاز به نوع خاصی از پودر نارگیل دارند ، که انواع پودر نارگیل عبارتند از :

 • پودر نارگیل خشک : این محصول، درصد چربی و روغن کمی دارد  و رطوبت آن نیز کم می باشد و برای مصارف مختلف صنایع غذایی همچون تولید شکلات و شیرینی کاربرد دارد.
 • پودر نارگیل چرب: این پودر حاوی درصد بیشتری روغن می باشد و برای تهیه و تولید مواد آرایشی و بهداشتی و روغن کشی مورد استفاده قرار می گیرد و رطوبت آن نیز زیاد تر می باشد.

فروش عمده پودر نارگیل

خرید پودر نارگیل

خرید پودر نارگیل به دو صورت خرده و عمده انجام می شود ، خریداران خرده و یا جزیی مصرف کنندگان خانگی هستند که پودر نارگیل را بیشتر به صورت بسته بندی شده و در حجم کم تهیه و خریداری می نمایند و خریداران پودر نارگیل عمده، مراکز بهداشتی و آارایشی و کارگاه های روغن کشی، مراکز تولیدی انواع شکلات و شیرینی هستند که نیاز به حجم زیادی از پودر نارگیل آن هم به صورت فله دارند . خریداران عمده تلاش دارند تا پودر مورد نیاز خود را به صورت مستقیم و از واردکننده این محصول خریداری نمایند..

فروش عمده پودر نارگیل

فروش عمده پودر نارگیل در تهران

فروش عمده پودر نارگیل فله با کیفیت در کیسه های ۲۵ تا ۵۰ کیلو گرمی و از طریق مراکز مختلفی در تهران صورت می گیرد. پودر نارگیل یک محصول وارداتی است که توسط شرکتهای بازرگانی وارد کشور شده و به فروش می رسد. شرکتهای بازرگانی، فروش عمده پودر نارگیل را به صورت مستقیم و از طریق مراکز زیر انجام می دهند که این مراکز عبارتند از :

شرکت بازرگانی بهسانا، با واردات انواع مواد اولیه با کیفیت ، همچون، پودر کاکائو، کره کاکائو و پودر نارگیل ، با عرضه مستقیم و با قیمت ارازن و مناسب ، این مواد را در اختیار صنایع مختلف غذایی و دارویی قرار می دهد . فروش عمده پودر نارگیل با کیفیت از طریق مجموعه بهسانا فرصتی است تا خریداران عمده از آن استفاده کرده و پودر نارگیل مورد نیاز خود را بهترین کیفیت و قیمت رقابتی تهیه و خریداری نمایند.

فروش عمده پودر نارگیل

قیمت عمده پودر نارگیل

قیمت فروش عمده پودر نارگیل در بازار، همانند دیگر محصولات، به درجه کیفیت و نوع پودر نارگیل از نظر برند آن باز می گردد ، البته باید به این نکته توجه داشت ، پودر نارگیل چرب گران تر و پودر نارگیل خشک ارزان تر است . قیمت عمده پودر نارگیل فله و بسته بندی شده، را می توان در این چند عامل خلاصه کرد که عبارتند از :

 • برند پودر نارگیل
 • نوع پودر نارگیل
 • کشور تولید کننده
 • قیمت خرید از کشور تولیدی
 • نحوه عرضه و فروش
 • تعرفه واردات
 • نرخ روز ارز
 • میزان عرضه و تقاضای بازار
 • و ……………..

فروش عمده پودر نارگیل

فروش عمده پودر نارگیل در تهران با قیمت ارزان

فروش عمده پودر نارگیل فله در تهران رونق بسیار دارد زیرا تمام شرکتهای بازرگانی ، انواع مواد اولیه وارداتی خود همانند پودر نارگیل ، پودر کاکائو و کره کاکائو را وارد تهران کرده و بعد از طی مراحل خاص، به بازار فروش عرضه می نمایند، پس تهران اولین مقصد تمام کالاهای وارداتی و همچنین کالاهای تولیدی می باشد . خریداران عمده برای تأمین مواد اولیه مورد نیاز صنایع خود ، به تهران و شرکتهای این شهر مراجعه می نمایند تا بتوانند پودر نارگیل و دیگر مواد مورد نیاز فعالیت اقتصادی خود را با قیمت ارزان و مناسب تهیه و خریداری نمایند.

 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:

راه های ارتباطی:
شماره تلفن ثابت:982128400000
شماره موبایل: 09125602636
آدرس کانال: behsana_chocolate@a>
پست الکترونیکی: shokolatehome@gmail.com
خانه شکلات