فروش شکلات
خانه / شکلات کانفت / فروش صادراتی شکلات کانفت ایرانی در کشورهای همسایه

فروش صادراتی شکلات کانفت ایرانی در کشورهای همسایه

فروش صادراتی شکلات کانفت ایرانی به صورت بسته بندی شده و  قله ای در کارتن های ۶ و ۷ کیلویی با قیمت درب کارخانه در کشورهای همسایه  رونق بسیار دارد.

فروش صادراتی شکلات کانفت

فروش صادراتی شکلات کانفت

فروش صادراتی شکلات کانفت

فروش صادراتی شکلات کانفت در مجموعه بهسانا در انواع طعم و وزن، بدون محدودیت در تامین درخواست مشتریان انجام می شود.  انواع شکلات کانفت در کارتن های ۷ کیلویی و یا کارتن های ۱۰ کیلویی به صورت بسته های فله ای بسته بندی می باشد. این نوع بسته نبدی مخصوص فروش عمده برای صادرات و یا پخش  و توزیع به مشتریان سراسر کشور تحویل داده خواهد شد فروش صادراتی شکلات کانفت می تواند سود خوبی را نصیب صادرکنندگان نماید
فعالین این حوزه برای خرید و تامین نیاز مشتریان صادراتی و یا داخلی خود می توانند با همکاران ما در واحد مشاوره و فروش تماس گرفته ، تا در اسرع وقت نسبت به تأمین نیاز آنان اقدام لازم صورت گیرد.

قیمت فروش شکلات کانفت

فروش صادراتی شکلات کانفت

قیمت فروش شکلات کانفت با توجه به اینکه اصلی ترین مواد اولیه آن پودر کاکائو و شکر است، به قیمت پودر کاکائو  و شکر در بازار واسته  است. همان طور که می دانید این دو محصول وارداتی هستند که تحت تأثیر قیمت دلار هستند.

با وجود مسائل عنوان شده، در این صنعت رقابت زیادی وجود دارد. به همین دلیل تولید کنندگان تلاش دارند تا محصول خود را با قیمت بسیار ارزان و با کیفیت بالا عرضه نمایند. کیفیت بالا و قیمت مناسب سبب گسترش بازار خرید و فروش انواع کانفت در داخل و خارج از کشور شده است. خریداران عمده انواع شکلات کانفت برای اطلاع از قیمت فروش شکلات کانفت  به صورت عمده می توانند با ما در تماس باشند.

به طور کلی قیمت فروش شکلات کانفت کاکائویی به عوامل زیر بستگی دارد :

 • نوع شکلات کانفت
 • کیفیت شکلات کانفت
 • نحوه عرضه و فروش
 • قیمت پودر کاکائو در بازار جهانی
 • قیمت و نرخ روز ارز
 • برند شکلات کانفت
 • و موارد دیگر

مراکز پخش شکلات کانفت

فروش صادراتی شکلات کانفت

کارخانجات تولیدی برای پخش محصولات خود در سراسر کشور، مراکز پخش تأسیس می نمایند. مراکز پخش زیادی برای عرضه و فروش هر محصولی وجود دارد. برای خریداران کانفت و یا دیگر انواع شکلات، مراکز پخشی در اولویت هستند که بتوانند بار مورد نیاز مشتریان را به صورت مستقیم از درب کارخانه ارسال نمایند. این مراکز بدون آن که دست واسطه ها در کار باشد ، انواع شکلات کانفت مورد نیاز مشتریان خود را بدون واسطه  و افزایش قیمت در اختیار آنان قرار می دهند. مراکز پخش انواع شکلات کانفت فله و یا بسته بندی شده در سراسر کشور به قرار زیر می باشند :

 • مرکز پخش اینترنتی شکلات
 • نمایندگی فروش انواع شکلات
 • بازار شکلات تهران
 • مرکز پخش شکلات

فروش عمده انواع پودر کاکائو برای تولید شکلات کانفت

فروش صادراتی شکلات کانفت

کیفیت شکلات کانفت رابطه مستقیمی با کیفیت پودر کاکائو دارد. پس پودر کاکائو با کیقیت می تواند یک محصول با کیفیت و مرغوب را تولید نماید و همان طور که می دانید قیمت پودر کاکائو در بازار متغیر می باشد..  لذا تولید کنندگان کانفت می توانند در کنار معرفی و فروش محصولات تولیدی خود به ما، پودر کاکائو مورد نیاز خود را با کیفیت بالا و قیمت مناسب و دست اول از ما خریداری نمایند.
فروش عمده  پودر کاکائو به صورت مستقیم و با بهترین قیمت و کیفیت را به صورت عمده در کیسه های ۲۵ کیلویی انجام میشود .البته با توجه به مقدار خرید، قیمت ها متفاوت است. کاکائو مورد نیاز شما برای تولید انواع شکلات تلخ را هم تامین خواهیم کرد.

در کنار عرضه  پودر کاکائو این مجموعه دیگر مواد اولیه مورد نیاز صنایع شکلات سازی را نیز به فروش می رساند که عبارتند از :

 • کره کاکائو
 • روغن جانشین کره کاکائو
 • پودر نارگیل
 • اسانس
 • و دیگر افزودنی ها

تولید و فروش مستقیم شکلات کانفت

فروش صادراتی شکلات کانفت

تولید کنندگانی می توانند به آسانی و سرعت محصولات تولید شده خود را در بازار به صورت مستقیم و با بهترین روش ها به فروش برسانند که مراکز پخش خوبی را داشته باشند و با توجه به وجود مراکز پخش های زیادی که برای هر محصولی وجود دارد انتخاب یک مرکز پخش مناسب از مسائل اصلی تولید کنندگان شکلات کانفت و یا هر محصول مشابه دیگر می باشد
با توجه به اینکه خریداران نیز همیشه به دنبال خرید مستقیم از مجموعه های تولیدی هستند بنابراین دغدغه خریداران عمده کمتر از تولید کنندگان نیست پس ما با عرضه محصولات تولید کنندگان شکلات و تافی، به صورت مستقیم یک راه ارتباطی مناسب را فراهم نموده ایم تا در کنار یکدیگر به فعالیت تجاری و تولیدی خود ادامه دهیم.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:

راه های ارتباطی:
شماره تلفن ثابت:982128400000
شماره موبایل: 09125602636
آدرس کانال: behsana_chocolate@a>
پست الکترونیکی: shokolatehome@gmail.com
خانه شکلات