فروش شکلات
خانه / شکلات برنوتی / عرضه مستقیم شکلات برنوتی با کیفیت

عرضه مستقیم شکلات برنوتی با کیفیت

شکلات برنوتی با کیفیت و مرغوب با قیمت درب کارخانه به صورت مستقیم از طریق این مرکز فروش شکلات کشوری به صورت عمده عرضه می شود. خریداران  عمده می توانند انواع شکلات برنوتی مورد نیاز خود را به صورت مستقیم سفارش داده و بار خود را در آدرس مورد نظردریافت نمایند.

شکلات برنوتی

شرکت شکلات سازی مروارید ایوانکی به نام برند برنوتی در منظقه ایوانکی در سال ۱۳۸۸ با هدف تولید انواع  شکلات کادویی فعالیت خود را آغاز نمود و قصد داشت بازار شکلات کادویی کشور را از انواع برندهای ترک و اروپایی خارج نماید، که با تلاش و کوشش توانست بعد از مدتی به این هدف خود دست یابد و امروز برند برنوتی به یکی از شرکتهای موفق در تولید انواع شکلات کادویی تبدیل شده است و از نظر این محصول رتبه سوم تا چهارم کشور را به دست آورده است. کارخانه تولیدی شکلات برنوتی در حال حاضر به دنبال تولید انواع مختلف محصولات با کیفیت دیگر می باشد و تلاش دارد در سایه خلاقیت و نوآوری به این هدف خود نیز دست یابد.

عرضه مستقیم شکلات برنوتی با کیفیت

انواع شکلات برنوتی

کارخانه تولیدی برنوتی در راستای رسیدن به اهداف خود تلاش بسیار دارد و توانسته علاوه بر انواع شکلات بسته بندی شده و کادویی ، دیگر محصولات مختلف را نیز به خط تولید خود اضافه نماید و تأمین بخش بزرگی از نیاز کشور به انواع مختلف شکلات را بر طرف نماید. تولیدات شرکت برنوتی شامل موارد زیر می باشد :

 • انواع شکلات شیری برنوتی
 • انواع شکلات تلخ برنوتی
 • انواع شکلات مغزدار برنوتی
 • انواع تافی مغزدار برنوتی

هر یک از تولیدات نام برده در بالا خود به دسته های زیادتری قابل تقسیم می باشند ، از جمله این که انواع شکلات و تافی برنوتی ، با انواع متفاوتی از مغزها تهیه و تولید می شوند که عبارتند از :

 • شکلات و تافی مغزدار با طعم وانیل
 • شکلات و تافی مغزدار با طعم قهوه
 • شکلات و تافی مغزدار با طعم کاکائو
 • شکلات و تافی مغزدار با طعم نعناع
 • شکلات و تافی مغزدار با طعم نارگیل
 • شکلات و تافی مغزدار با طعم توت فرنگی
 • شکلات و تافی مغزدار با طعم پرتغال
 • شکلات مغزدار با آبنبات جرقه ایی
 • شکلات بیسکوییتی
 • شکلات مغزدار کنجدی
 • شکلات مغزدار کشمش

عرضه مستقیم شکلات برنوتی با کیفیت

بسته بندی انواع محصولات برنوتی

برند برنوتی محصولات تولیدی خود را به شکل های مختلفی برای بازار مصرف و خریداران آماده می نماید تا پاسخگوی انواع نیازهای آنها باشد. همان طور که مستحضر هستید برند برنوتی ابتدا با هدف تولید شکلات کادویی ایجاد شد ،  پس یکی از مهمترین تولیدات منحصر به فرد این شرکت، تولید بیش از ۴۰ نوع شکلات کادویی زیبا و جذاب می باشد  برنوتی تمام محصولات تولیدی خود را به شکل های زیر روانه بازار مصرف داخلی و خارجی می نماید :

انواع شکلات کادویی برنوتی

کارخانه تولیدی برنوتی با خلاقیت و نوع آوری خود توانسته است انواع شکلات کادویی زیبایی را به بازار کشور معرفی نماید . شکلات های کادویی برنوتی فادر هستند نظر مشکل پسندان بازار داخلی و خارجی با به سوی خود جلب نمایند. انواع شکلات کادویی برنوتی بسیار زیاد می باشد و ما در اینجا تنها به چند مورد از آنها اشاره می نماییم که عبارتند از :

 • شکلات کادویی EX500 با حعبه چوبی و روکش چرم مصنوعی
 • شکلات کادویی BX 700 با ساک دستی
 • شکلات کادویی Slidy جعبه کشویی منحصر به فرد
 • شکلات کادویی M5 با جعبه چوبی و روکش جیر
 • شکلات کادویی D 500  با حعبه هاردباکس
 • و موارد بسیار دیگر

عرضه مستقیم شکلات برنوتی با کیفیت

عرضه مستقیم شکلات برنوتی

برند برنوتی برای آن که تولیدات خود را با قیمت مناسب به دست مصرف کنندگان سراسر کشور برساند ، اقدامات خاص و محل هایی را تدارک دیده است تا خریداران بتوانند انواع شکلات با کیفیت را به صورت مستقیم و با قیمت مناسب درب کارخانه تهیه و حریداری نمایند. این تمهیدات نقش مهمی در جذب بیشتر مشتریان دارد و باعث افزایش فروش و در نتیجه سودآوری بیشتر برای کارخانه تولیدی خواهد بود. خریداران عمده انواع شکلات برنوتی برای خرید این نوع از محصولات به صورت مستقیم می توانند از طریق مراکز زیر اقدام نمایند :

 • فروش اینترنتی انواع شکلات های برنوتی
 • نمایندگی فروش انواع شکلات برنوتی
 • مراکز پخش شکلات های برنوتی
 • عرضه سنتی شکلات های برند برنوتی
 • عرضه مستقیم شکلات های برنوتی با شرایط ویژه

نمایندگی فروش شکلات برنوتی

یکی از روشهای عرضه مستقیم انواع کالاهای تولیدی که توسط تمام شرکتها مورد استفاده قرار می گیرد ، ایجاد نمایندگی فروش می باشد. ایجاد نمایندگی فروش معمولا در شهرهای مرکز هر استان راه اندازی می شود تا خریداران در هر گوشه و کنار کشور بتوانند به راحتی تمام کالای تولیدی را با قیمت درب کارخانه  و  بدون دخالت واسطه ها خریدارای نمایند.

کارخانه تولیدی مروارید ایوانکی نیز برای حذب مشتری بیشتر و فروش بالاتر همانند دیگر تولیدکنندگان، نمایندگی فروش جهت عرضه شکلات با کیفیت در شکل های مختلف، در استانهای مختلف دایر کرده است. خریداران عمده می توانند به هر یک از نمایندگی های نزدیک خود مراجعه کرده و شکلات تازه و با کیفیت خود را به میزانی که لازم داشته باشند، خریدارای نمایند.

عرضه مستقیم شکلات برنوتی با کیفیت

خرید اینترنتی محصولات برنوتی

خریداران انواع محصولات برنوتی می توانند از طریق سایت و یا فروشگاه اینترنتی ، در کمترین زمان ممکن  اقدام به انتخاب  تمام شکلات ارزان و دیگر محصولات مورد نیاز خود را با قیمت مناسب و ارزان خریداری نمایند. فروشگاه اینترنتی همراه با دیگر مراکز عرضه مستقیم محصولات برنوتی ، به دنبال آن هستند تا روند معاملات را سرعت داده تا مشتریان بتوانند به آسودگی و در کمال آرامش خرید خود را انجام دهند.

خریدارن عمده می توانند از طریق این بازار فروش شکلات آنلاین کشوری تمام انواع شکلات های برنوتی با کبفبت و مرغوب را سفارش داده و با قیمت درب کارخانه خریداری نماید و بار خریداری شده را در محل کارگاه و یا فروشگاه خود دریافت نمایید.

قیمت خرید انواع شکلات های برنوتی

قیمت خرید انواع شکلات ها و محصولات برنوتی ، همانند دیگر انواع شکلات ها به عوامل متعددی بستگی دارد و به دلیل این که برخی از مواد اولیه تولید شکلات همچون شکر و کاکائو ،  در ایران وارداتی می باشند ، تابع قیمت و نوسان ارز است  و به همین دلیل قیمت ثابتی را نمی توان برای آنها بیان کرد.  قیمت هر یک از انواع محصولات برند برنوتی توسط کارشناسان تعیین قیمت شرکت تولید کننده برآورد شده و در اختیار بازار قرار می گیرد. نوع شکلات، نحوه عرضه و فروش شکلات از عوامل اصلی در تعیین قیمت هستند

عرضه مستقیم شکلات برنوتی با کیفیت

صادرات انواع محصولات برنوتی

برند برنوتی با تولید انواع مختلفی از محصولات با کیفیت و  جذاب همراه با قیمت های مناسب و رقابتی توانسته ، به بازار کشورهای مختلف جهان راه یاید و به فروش بالاتر و بیشتری برسد. صادرات برنوتی به کشورهای مختلف همسایه شامل انواع شکلات کادویی و فله می باشد و البته  انواع بهترین تافی های مغزدار برنوتی نیز در لیست صادرات این برند وجود دارد. کیفیت و تنوع محصولات برنوتی و البته قیمت مناسب و ارزان این برند فرصت خوبی را به تاجران و صادرکنندگان می دهد تا بتوانند بازارهای بزرگتری را برای فعالیت اقتصادی خود تدارک ببینند . جهت کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره با همکاران ما در واحد پشتیبانی تماس بگیرید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:

راه های ارتباطی:
شماره تلفن ثابت:982128400000
شماره موبایل: 09125602636
آدرس کانال: behsana_chocolate@a>
پست الکترونیکی: shokolatehome@gmail.com

مطلب پیشنهادی

سایت خرید شکلات درجه یک برنوتی

سایت خرید اینترنتی شکلات برنوتی

آیا تاکنون از سایت های اینترنتی شکلات خریداری کرده اید؟ آیا از مزایای استفاده سایت …

خانه شکلات