فروش شکلات
خانه / شکلات چیپسی / شرکت پخش شکلات چیپسی نسوز

شرکت پخش شکلات چیپسی نسوز

شرکت پخش شکلات چیپسی نسوز

شرکت پخش شکلات چیپسی نسوز ،عرضه کننده انواع شکلات چیپسی نسوز مقاوم به حرارات با کیفیت و قیمت مناسب است. هدف این شرکت در درجه اول تولید شکلات چیپسی با کیفیت می باشد و سپس توزیع و عرضه به تمام نقاط کشور با قیمت بسیار مناسب است تا از این راه بتواند مشتریان بیشتر و در نتیجه به فروش بیشتر دست یابد.

شکلات چیپسی

یکی از انواع شکلاتی که تولید می شود با عنوان شکلات چیپسی و یا چیپس شکلاتی معروف است. شکلات چیپسی یه شکلاتی گفته می شود که به صورت تکههای کوچک شیرین کاکائو است و برای تولید در سایر بخش های مواد غذایی مورد استفاده قرار می گیرد. شکلات چیپسی به عنوان یک ماده اولیه برای تولید است، ازاین نوع شکلات برای تولید انواع مختلف خوراکی استفاده می شود که عبارتند از :

 • انواع بیسکوییت
 • انواع کوکی
 • انواع دسر
 • انواع بستنی
 • انواع کیک

شرکت پخش شکلات چیپسی نسوز

انواع شکلات چیپسی

کاربرد شکلات چیپسی همانند شکلات تخته ای بسیار زیاد است و برای انواع مختلف شیرینی و دسر مورداستفاده قرار می گیرد، پس لازم است تا انواع متفاوتی از شکلات چیپسی برای مصارف مختلف وجود داشته باشد تا پاسخگوی نیاز بازار و تولید کنندگان وابسه به این محصول باشند. انواع شکلا چیپسی که تولید و وراد بازار مصرف  شامل دو دسته کلی می شود که عبارتند از :

 • انواع شکلات چیپسی معمولی
 • انواع شکلات چیپسی مقاوم به حرارت و نسوز

شرکت پخش شکلات چیپسی نسوز

این دو دسته باز خود به دسته های دیگر تقسیم شده و تولید می گردند تا برای مصارف مختلف تولیدی قابل استفاده باشند یکی از این تقسیم بندی های جدید برای انواع شکلات چیپسی عبارتند از:

 • شکلات چیپسی اشکی
 • شکلات چیپسی ساچمهای
 • شکلات چیپسی ریز
 • شکلات چیپسی درشت وگرد

شرکت پخش شکلات چیپسی نسوز

شکلات چیپسی نسوز

شکلات چیپسی نسوز یا شکلات چیپسی مقاوم به حرارت به نوعی از شکلات های چیپسی گفته می شود که  حاوی درصد بالایی کاکائو خالص می باشد  و همین عامل باعث می شود که این نوع شکلات ، تحمل گرمای زیاد را داشته و برای پخت داخل فر مناسب باشد و میتواند شکل ظاهری خود را حفظ کرده و سالم بماند. البته شکلات چیپسی نسوز باز خود انواع مختلف دارند برخی تا درجه خاصی از حرارت را می توانند تحمل کنند و برخی دیگر قادر به تحمل نیستند. بهترین شکلات چیپسی نسوز می تواند درجه حرارت ۲۲۰ تا ۲۴۰ درجه سانتی گراد را در مدت زمان ۱۲ تا ۱۵ دقیقه را تحمل کند.

شرکت پخش شکلات چیپسی نسوز

برخی از شکلات های چیپسی برای روی مایع کیک و یا بیسکوییت و برخی دگر برای دخل مایع خمیر کیک و یا کوکی استفاده می شوند و بسته به نوع استفاده ، این نوع شکلات چیپسی می تواند، براق و یا مات باشد، که برای روی محصول از نوع شکلات چپسی نسوز براق استفاده می شود تا زیبا و شکیل باشد و برای داخل محصول از نوع شکلات چیپسی نسوز مات استفاده می شود.

شکلات چیپسی از کجا بخرم؟

خریدار انواع شکلات چیپسی نسوز و شکلات چیپسی معمولی می تواند برای خرید این محصول با همکاران ما در این سایت و یا مجموعه تماس گرفته و با انواع محصولات و کیفیت آنها آشنا شده و لیست قیمت انواع شکلات چیپسی را به صورت حضوری و یا غیر حضوری دریافت کرده و  همچنین از مشاوره رایگان آنها بهره مند شده و سپس اقدام به ثبت سفارش کرده و در نهایت خرید خود را به پایان رسانده و محصول خریداری شده را درب کارگاه و یا محل مورد نظر خود دریافت کنند.

شرکت پخش شکلات چیپسی نسوز

قیمت شکلات چیپسی

برندهای مختلفی در گوشه وکنار کشور به تولید انواع شکلات چبپسی نسوز و شکلات چیپسی معمولی مشغول هستند و محصولات تولیدی خود را با قیمت های متفاوتی به بازار عرضه کرده و به فروش می  رسانند. قیمت شکلات چیپسی در بازار همانطور که می دانید متفاوت است ولی باید بدانید عوامل مختلفی در این قیمت های متفاوت دخالت دارند و باعث اختلاف قیمت انواع شکلات چیپسی می شوند. اگر بخواهیم عوامل مؤثر در قیمت انواع شکلات چیپسی نسوز و معمولی را نام ببریم می توان به این موارد اشاره کرد:

 • نوع شکلات چیپسی
 • میزان مقاومت شکلات در حرارت
 • طعم شکلات چیپسی
 • شکل ظاهری شکلات چیپسی بعد کاربرد
 • مدت زمان ماندگاری شکلات در فر
 • میزان عرضه و تقاضای بازار

شرکت پخش شکلات چیپسی نسوز

هرچه کیفیت شکلات چیپسی نسوز و یا مقاوم به حرارت کارخانه تولیدی انواع شکلات چیپسی بیشتر باشد محصول تولیدی حاضل از این نوع شکلات ، با کیفیت تر بوده و از فروش بالاتر و بیشتری برخودار خواهد بود که برای آن کارخانه سود آوری خوبی به همراه خواهد داشت . چنانچه شکلات چیپسی از کیفیت بالایی برخودار نباشد لایه نسوز آن به سرعت در برابر گرما از بین رفته و شکلات داخل کیک و یا کوکی آب شده فرم خود را از دست می دهد ، در تنیجه کیفیت و طعم محصول از بین می رود و همین عوامل در افت قیمت محصول تأثیر چشمگیری خواهد داشت.

شرکت پخش شکلات چیپسی نسوز

پخش شکلات چیپسی نسوز

خرید شکلات چیپسی نسوز از مراکز پخش شکلات چیسی نسوز و دیگر انواع شکلات چیپسی ، یک راه ساده و در عین حال مطمئن برای خرید شکلات چیپسی نسوز و مقاوم به حرارات می باشد. شما از طریق این مراکز پخش شکلات چیپسی نسوز می توانید از کیفیت و نوع محصولی که قصد خرید آن را  دارید طلاع کسب کرده و چنانچه محصول برای شما کاربرد مفید داشته باشد آن را با قیمت بسیار مناسب خریداری می کنید. همانطور که مستحضر هستید قمت عمده شکلات چیپسی وهر نوع شکلاتدیگر می تواند بسیار به صرفه ومناسب باشد. مراکز پخش شکلات چیپسی نسوز و یا شکلات مقاوم به حرارت به دو صورت معمولی و  اینترنتی آماده هستند تا تمام شکلات چیپسی مورد نیاز خریداران و همچنین مشاوره  مورد نیاز مشتریان را در بهترین حالت به آنان ارائه دهند

شرکت پخش شکلات چیپسی نسوز

شرکت پخش شکلات چیپسی نسوز

شرکت پخش شکلات چیپسی نسوز و یا مقاوم به حرارت یک فرصت بی نظیر است برای تولید کنندگان مواد غذایی از جمله کارخانه های شیرینی پزی، تولید کننده کوکی و بیسکوییت و دیگر صنایع وابسته تا از طریق این شرکت پخش، شکلات چیپسی نسوز مورد نیاز فعالیت اقتصادی خود را با کیفیت مورد نظر و هم چنین قیمت مناسب و ارزان خریداری کنند. خریداران با خرید عمده شکلات چیپسی مورد نیاز خود می توانند قیمت خرید محصول را کمتر کرده و حاشیه سود بسیار خوبی را بدست آورند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:

راه های ارتباطی:
شماره تلفن ثابت:982128400000
شماره موبایل: 09125602636
آدرس کانال: behsana_chocolate@a>
پست الکترونیکی: shokolatehome@gmail.com
خانه شکلات