فروش شکلات
خانه / تافی / خرید اینترنتی تافی ارزان

خرید اینترنتی تافی ارزان

 

خرید اینترنتی تافی ارزان، فرصتی است برای خریداران تا  بتوانند انواع تافی با کیفیت و مرغوب را با قیمتی بسیار ارزان و مناسب خریداری کرده و از حاشیه سود خوبی بهره ببرند، و این فروشگاه اینترنتی برای انواع مختلف تافی با کیفیت را با قیمت بسیار مناسب در اختیار خریداران تافی قرار می دهد.

خرید اینترنتی تافی ارزان

تافی

نوعی شیرینی که توسط کاراملیزه کردن شکر یا ملاس (ایجاد شکر وارونه) به همراه کره تهیه می شود ، را تافی (Toffee) می گویند. و البته گاهی آرد به این مخلوط گرم اضافه می شود تا دمای آن به مرحله ترک سخت ۱۴۹ تا ۱۵۴ درجه سانتیگراد (۳۰۰ تا ۳۱۰ درجه فارنهایت) برسد، و اجازه می دهند سرد شود، برای تهیه تافی مغز دار ، می توان از انواع مغزها چون، بادام، پسته، گردو و کشمش استفاده کرد و بعضی تافی مغزدار با با استفاده از انواع میوه ها به صورت مغزدار تهیه می کنند.

خرید اینترنتی تافی ارزان

تهیه تافی نیاز به حرارت دارد تا به وضعیتی برسد که تمام مواد با یکدیگر به خوبی مخلوط شده و قوام لازم را بدست آورد و سطحی براق پیدا کند. بعد رسین مایع تافی به این مرحله، آن را برای سرد شدن درون یک ظرف و یا سینی کم عمق می ریزند تا به آرامی خنک شده و شکل بگیرد. برای درست کردن انواع تافی از دستورات مختلف چون، تغییر ترکیبات مورد استفاده شده، تغییر درجه حرارت، منجر به تافت ها و سختی های متفائا تافی می شود و به این ترتیب رنگ قهوه ای و طعم دودی کاراملیزه کردن قند به تافی ها منتقل می شود.

خرید اینترنتی تافی ارزان

انواع تافی

کارخانه های تولیدی شکلات و تافی با استفاده از دستورالعمل های متفاوت اقدام به تولید انواع تافی ایرانی و انواع شکلات می نمایند. البته باید به این نکته توجه داشت که مردم در مناطق مختلف با سلیقه و  ذائقه متفاوت به انواع متفاوتی از تافی تمایل و گرایش دارند و برندهای تولید کننده تافی نیز به همین دلیل به توجه به گرایش بازار تافی های متفاوتی را تولید و  روانه بازار مصرف می کنند. تافی های تولیدی بخش زیادی از نیاز بازار داخلی را تأمین کرده و  مابقی ، بخش بزرگی از درآمد حاصل از فروش و صادرات انواع تافی به کشورهای اطراف را برای کشور به همراه دارد.  آیا از انواع مختلف تافی که در کارخانه های کوچک و بزرگ تولید می شود خبر دارید؟ در این جا انواع مختلف تافی را به صورت کلی جهت آشنایی شما عزیران نام می بریم :

 • تافی کره ای
 • تافی ساده
 • تافی میوه ای
 • تافی شیری
 • تافی قهوه
 • تافی کاکائویی
 • تافی شکلاتی
 • تافی میوه ای ترش
 • تافی مغزدار
 • تافی نارگیلی
 • و ………….

خرید اینترنتی تافی ارزان

تافی ارزان

کارخانه های تولیدی انواع شکلات و تافی، محصولات خود را بعد از تولید قیمت گذاری کرده و به بازار فروش ارسال می نمایند. هر یک از این تولیدکنندگان تافی برای قیمت گذاری محصولات خود معیارهای خاصی دارند و بر اساس آنها، اقدام به قیمت گذاری می کنند. معیارهایی که بر اساس ان انواع شکلات و انواع تافی قیمت گذاری می شوند عبارتند از:

 • برند تولید کننده
 • نوع مواد اولیه
 • نوع تافی تولیدی
 • نوع بسته بندی تافی
 • وزن تافی
 • نحوه فروش محصول
 • نحوه عرضه محصول
 • میزان عرضه و تقاضا

خرید اینترنتی تافی ارزان

 

چنانچه مایل به خرید انواع تافی هستید و تمایل دارید که بهای کمتری برای خرید خود بپردازید می توانید از خرید تافی فله استفاده کنید در خرید فله، چون محصصول هزینه بسته بندی و سورتینگ ندارد بهای تمام شده انواع تافی کمتر از تافی بسته بندی شده است.

قیمت تافی عمده

خریداران عمده و تاجران انواع تافی و شکلات به خوبی می دانند حاشیه سود هر محصول خریداری شده در خرید عمده آن نهفته شده است. و کارخانه های تولید کننده انواع تافی ارزان نیز برای این که محصولات تولیدی خود را سریع تر به فروش برسانند برای جلب خریداران امتیازاتی در نظر می گیرند از جمله این که برای خریدهای عمده انواع تافی، تخفیفات ویژه و خوبی ارائه می دهند و امتیازات خاصی برای این دسته از خریداران محصولات خوددر نظر می گیرند.

خرید اینترنتی تافی ارزان

پس برای این که خرید به صرفه ایی داشته باشید و از حاشیه سود خوبی بهره ببرید، خرید عمده انواع تافی می تواند بسیار مناسب باشد، البته باید به این نکته توجه کنید که خرید عمده شامل همه انواع تافی از جمله تافی های بسته بندی شده نیز می شود.

قیمت تافی کیلویی

تولید کنندگان انواع تافی، محصولات خود را به شکل های مختلفی وارد بازار می کنند تا پاسخگوی نیاز مصرف کنندگان، از  هر سلیقه و فرهنگی باشند. یکی از روشهایی که برندهای تولید کننده تافی و انواع شکلات دارند، عرضه محصولات به صورت کیلویی و یا فله می باشد. تافی کیلویی و یا فله به انواع مختلف تافی گفته می شود که فاقد بسته بندی می باشد و به صورت کیلویی در کارتن به بازار ارسال می گردد.

خرید اینترنتی تافی ارزان

قیمت تافی فله و یا کیلویی از قیمت انواع دیکر تافی بسیار کمتر و ارزان تر می باشد و دلیل ان ایناست که این نوع تافی هاف هزینه های بسته بندی و سورتینگ را نداشته و بعد از تولید قیمت گذاری و روانه بازار مصرف می شوند، پس هزینه تمام شده تولید تافی فله و یا کیلویی از سایر تافی کمتر و به طبع قیمت انها در بازار کمتر از دیگر انواع تافی می باشد.

خرید اینترنتی تافی ارزان

خرید اینترنتی تافی ارزان

امروزه با گسترش فناوری ارتباطات و اینترنت، روشهای جدیدی وارد بازار داد و ستد و تجارت شده است که دنیای معاملات را متحول کرده و بر روند معاملات و سرعت انها افزوده است. خرید اینترنتی، روشی است که در مدت کوتاهی توانسته در کنار روش سنتی داد و ستد و امروزه با سرعت بیشتری وارد تجارت شود و کار هر دو دسته خریداران و فروشندگان انواع کالا و محصولات را راحت تر و سریع تر کند.

خرید اینترنتی تافی ارزان

خرید اینترنتی تافی ارزان، به خریداران انواع تافی و شکلات این امکان را می دهد تا با جستجو کردن در اینترنت، اقدام به خرید اینترنتی تافی کرده و این تنها یکی از مزایای خرید اینترنتی تافی می باشد، خرید اینترنتی، به شما این امکان را می دهد تا با جستجو کردن در سایت و یا فروشگاه اینترنتی، با انواع تافی، ترکیبات و ارزان ترین قیمت انواع تافی آشنا شده و سپس اقدام به خرید اینترنتی تافی ارزان خود نماید. البته همانطور که می دانید در هنگام جستجو برای یافتن فروشگاه و یا سایت برای خرید اینترنتی باید از معتبر بودن آنها اطمینان حاصل کنید، چرا که بالا بودن حاشیه سود و فعالیت در این حوزه هستند افراد فرصت طلبی که اقدام به این کار نمایند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:

راه های ارتباطی:
شماره تلفن ثابت:982128400000
شماره موبایل: 09125602636
آدرس کانال: behsana_chocolate@a>
پست الکترونیکی: shokolatehome@gmail.com

مطلب پیشنهادی

لیست قیمت انواع تافی ایرانی

لیست قیمت انواع تافی ایرانی

قیمت انواع تافی ایرانی ،بر اساس نظر کارشناسان شرکت تولید کننده انواع تافی ایرانی تعیین …

خانه شکلات