فروش شکلات
خانه / شکلات نوروز / بازار خرید و فروش انواع شکلات نوروز

بازار خرید و فروش انواع شکلات نوروز

انواع شکلات نوروز در بازار شهرهای مختلف کشور از فروش بسیار خوبی برخودار است. خریداران این شکلات خارجی مرغوب و با کیفیت می توانند، انواع شکلات نوروز را با قیمت بسیار مناسب و ارزان با تضمین اصل و کیفیت کالا خریداری کرده و آن را دریافت نمایند.

بازار خرید و فروش انواع شکلات نوروز

شکلات

شکلات یکی از پرطرفدارترین تنقلات در بین تمام مردم دنیا است که در کنار طعم و مزه بی نظیری که دارد می تواند خواص بسیار فراوانی برای سلامتی و شادابی مصرف کننده به همراه داشته باشد. این ماده عذایی از گذشته های دور مورد استفاده قبایل آمریکای مرکزی و جنوبی بوده و بعد از کشف قاره آمریکا توسط اروپاییان به سایر نقاط دنیا معرفی شد و هر روز بیشتر از گذشته خواص و فواید آن انسان را شگفت زده می کند ، تا جایی که به آن لقب « ابر غذا » را داده اند. البته همان طور که مستحضر هستید داستان شکلات به همین جا ختم نخواهد شد و هر زوز بر تنوع و کیفیت آن افزوده خواهد و همچون گذشته خواص آن روز به روز بیشتر هواید خواهد گردید

انواع شکلات

وقتی قصد خرید شکلات داریم و به بازار مراجعه می کنیم با انواع مختلف شکلات در طعم و مزه های متفاوت رو به رو می شویم که هر کدام نام و برند خاص خود را دارند، که گاهی کار انتخاب را برای خریداران سخت می کنند. به طور کلی اگر بخواهیم انواع شکلات در بازار کشور خودمان را دسته بندی کنیم  به دو دسته کلی شکلات می توانیم اشاره کنیم که عبارتند از :

 • انواع شکلات ایرانی
 • انواع شکلات خارجی

هر یک از این دو دسته کلی شامل تعداد زیادی شکلات و تافی می شود که در کارخانه های کوچک و بزرگ کشور و یا دیگر کشورها تولید شده وارد بازار مصرف گردیده و به فروش می رسد. هر یک از این دو دسته شکلات، در بازار کشور ما قیمت خاص خود و البته طرفداران پر و پا قرص خود را دارند.

بازار خرید و فروش انواع شکلات نوروز

بازار خرید و فروش انواع شکلات نوروز

شکلات نوروز

یکی از شکلات های مورد علاقه در بازار شکلات نوروز نام دارد . این شکلات در انواع مختلف طعم و مزه و با بسته بندی های مختلف وارد بازار مصرف می شود و هر یک از این طعم و مزه ها خریداران و دوستداران خاص خود را دارند. انواع شکلات نوروز به علت کیفیت بالا و طعم خود مورد توجه زیاد قرار دارد و از بازار خرید و فروش خوبی برخودار است.  انواع شکلات نوروز به دو صورت فله و کارتنی وجود دارد که اوزان آن از قرار زیر کی باشد :

 •  شکلات نوروز ۹۰۰ گرمی
 • شکلات نوروز ۱۰۰۰ گرمی
 • شکلات نوروز ۳۰۰۰ گرمی
 • شکلات نوروز ۱۲۰۰۰ گرمی و یا ۱۲ کیلو گرمی

بازار خرید و فروش انواع شکلات نوروز

شکلات نوروز محصول کدام کشور است؟

نام شکلات های نوروز ، بر گرفته از نام نوروز باستانی و کهن ایران زمین است. این شکلات بر خلاف تصور بسیاری از مردم یک شکلات ایرانی نیست ، بلکه یکی از انواع شکلات خارجی است که به بازار کشور ما وارد شده و به فروش می رسد. شکلات نوروز در حقیقت تولید کارخانه شکلات سازی حصار و یا شرکت خزر ترکمنستان است که از طریق مرزهای شمال شرقی به منطقه خراسان وارد شده و از آن جا به دیگر نقاط کشور ارسال می شود.

انواع شکلات نوروز

انواع شکلات نوروزز در کارخانه حصار ترکمنستان تولید می شود. این شکلات با استفاده از بهترین مواد اولیه و طبیعی تهیه و وارد بازار مصرف می شود. شرکت حصار در تولید انواع شکلات خود از شیر شتر استفاده می کند به طوری که این محصول از طعم و مزه فوق العاده ایی برخودار می شود و در ضمن بافت این شکلات از لطافت خاصی که کمتر در دیگر محصولات وجود دارد برخودار است. برند خزر انواع شکلات نوروز تولید می کند که عبارتند از :

 • شکلات  پرتغالی نوروز
 • شکلات کاپوچینو نوروز
 • شکلات کاراملی نوروز
 • شکلات بهار نوروز
 • شکلات نوروز تلخ
 • ویفر نوروز

 

بازار خرید و فروش انواع شکلات نوروز

شکلات نوروز آیدین

شرکت آیدین و یا داداش برادر که می توان گفت اولین کارخانه شکلات سازی ایرانی است ، نوعی تافی و یا شکلات تولید می کند با نام توفیکا که بسیار شبیه به شکلات نوروز ترکمنستان می باشد. شکلات توفیکای آیدین از نظر بسته بندی و رنگ بسته کاملا شبیه به شکلات کاراملی نوروز می باشد به طوری که اگر دقت نداشته باشید آن را با شکلات نوروز ترکمنستان اشتباه خواهید گرفت. شکلات توفیکای آیدین به عقیده بعضی از افراد از نظر طعم به شکلات ساده و یا کاراملی نوروز نزدیک است.

بازار خرید و فروش انواع شکلات نوروز

فروش انواع شکلات نوروز

شکلات های نوروز همانند دیگر انواع شکلات خارجی از راههای مختلفی وارد بازار مصرف می شود . همانطور که می دانید شکلات های خارجی هم به صورت قانونی و هم به صورت غیر قانونی به کشور وارد می شود. واردات قانونی انواع شکلات و یا تافی به داخل کشور بر عهده شرکت بازرگانی می باشد. این شرکتها بر اساس ضوابطی اقدام به واردات کرده و بعد از طی مراحلی شکلات را از راههای مختلفی به فروش می رسانند. فروش انواع شکلات نوروز و دیگر انواع شکلات وارداتی از راههای زیر امکان پذیر می باشد که عبارتند از :

نمایندگی شکلات نوزوز در تهران

شرکتهای بازرگانی وارد کننده انواع شکلات نوروز و دیگر انواع شکلات خارجی ، یکی راههایی که برای فروش محصولات وارداتی خود انتخاب می کنند ایجاد دفتر نمایندگی در تهران می باشد. البته باید در نظر داشت که نمایندگی شکلات نوروز در تهران بعنوان یک مرکز برای توزیع و ارسال شکلات نوروز به دیگر شهرها و استانها می باشد، چرا که تهران به دلیل مرکزیت و در دسترس بودن بهترین گزینه می باشد. نمایندگی شکلات نوروز در تهران ، آماده است تا انواع شکلات نوروز اصل و با کیفیت، مورد نیاز مشتریان تهران و دیگر شهرستانها  را با قیمت مناسب  در کمترین زمان ممکن آماده و برای آنان ارسال نماید.

بازار خرید و فروش انواع شکلات نوروز

خرید آنلاین انواع شکلات نوروز

خریداران شکلاتهای نوروز در سراسر کشور می توانند از طریق این سایت و یا فروشگاه اینترنتی با انواع محصولات آشنا شده و آخرین نرخ  روز شکلات نوروز یا دیگر انواع شکلات را به صورت مجازی از همکاران ما در این مجموعه دریافت کرده و  بعد از ثبت سفارش ، خرید خود را نهایی کنند. خرید اینترنتی این شکلات و دیگر انواع شکلات ایرانی و خارجی می تواند مزایای بسیاری برای خریداران داشته باشد که در این قسمت به تعدادی از آنها اشاره می نماییم که عبارتند از :

 •  خرید با قیمت مناسب
 • جلوگیری از اتلاف وقت
 • کاهش هزینه های ناشی از رفت و آمد
 • دریافت لیست قیمت شکلات
 • دریافت مشاوره رایگان
 • آشنایی با تنوع محصولات
 • و موارد بسیار دیگر

بازار خرید و فروش انواع شکلات نوروز

قیمت انواع شکلات نوروز

قیمت فروش انواع شکلات نوروز ، و یا هر نوع شکلات و کالایی دیگر به عوامل خاصی بستگی دارد. شکلات های نوروز همان طور که در فوق اشاره شد جزو انواع شکلاتهای خارجی است که در ترکمنستان تولید شده و وارد کشور ما می شود. راههای ورود این شکلات به کشور هم از طریق قانونی و هم به صورت عیر قانونی می باشد بنابراین در بازار با انواع مختلف قیمت و البته مهمتر از آن با انواع کیفیت رو به رو می شویم. قیمت این شکلات به عوامل زیادی بستگی دارد که برخی از آنها عبارتند از :

 • نوع شکلات
 • نحوه عرضه و فروش شکلات
 • کیفیت شکلات
 • عرضه و تقاضای بازار مصرف
 • سیاستهای وارداتی
 • نوسانات بازار ارز
 • فصول مختلف سال
 • و موارد بسیار دیگر

بازار خرید و فروش انواع شکلات نوروز

قیمت عمده شکلات نوروز

شکلات نوروز یکی از انواع شکلات خارجی است و به دلیل کیفیت و طعم خاصی که دارد از بازار خرید و فروش بسیار خوبی برخودار است، علاوه بر این ، قیمت این شکلات  به نسبت دیگر انواع شکلات خارجی بسیار مناسب می باشد و به همین دلیل تقاضای خرید آن بالا می باشد. فروشندگان در این حوزه برای آن که حاشیه سود مناسبی برای خود داشته باشند از خرید عمده انواع شکلات نوروز استفاده می کنند. خرید عمده شکلات نوروز و یا هر نوع شکلات و کالای دیگر باعث کاهش بهای تمام شده آن می شود، چرا که فروشندگان به خریداران عمده تخفیفات خوبی داده و امتیازات خاصی برای آنان در نظز می گیرند و همین عوامل باعث می شود که خریداران با خرید عمده خود به حاشیه سود مناسبی دست یابند.

بازار خرید و فروش انواع شکلات نوروز

بازار خرید و فروش انواع شکلات نوروز

 

بازار خرید و فروش انواع شکلات نوروز

بازار خرید و فروش انواع شکلات نوروز بسیار پر رونق و گرم می باشد. فعالیت افتصادی در این بازار برای فروشندگان و خریداران انواع شکلات نوروز، حاشیه سود خوبی را به همراه دارد. خریداران انواع شکلات خارجی مرغوب و همچنین انواع شکلات های نوروز می توانند از این بازار فروش شکلات های خارجی استفاده کرده و انواع شکلات های نوروز با کیفیت و اصل را با قیمت بسیار مناسب و ارزان خریدارای کرده و از حاشیه سود عالی آن بهره مند شوند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:

راه های ارتباطی:
شماره تلفن ثابت:982128400000
شماره موبایل: 09125602636
آدرس کانال: behsana_chocolate@a>
پست الکترونیکی: shokolatehome@gmail.com

مطلب پیشنهادی

شکلات نوروز

مرکز پخش شکلات نوروز خوشمزه

از مرغوب ترین و خوشمزه ترین شکلات نوروز  در مرکز پخش، شکلات نوروز مشهد است …

خانه شکلات